Nowe władze Oddziału PTTK “Ziemi Kłodzkiej” w Kłodzku.

26 marca 2017r. w Wielkim Kleszczu Twierdzy Kłodzkiej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK) „Ziemi Kłodzkiej” w Kłodzku.

Wśród Delegatów reprezentujacych Koło PTTK z Nowej Rudy znaleźli się:
– Wiceprezes Zarzadu Koła PTTK im. „Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie, Przodownik Turystyki Górskiej, kol. Edward Lada,
– Członek Zarzadu Koła PTTK im. „Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie, Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, kol. Czesław Dominas,
– Sekretarz Zarzadu Koła PTTK im. „Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie, Przodownik Turystyki Górskiej, kol. Witold Telus
– Przodownik Turystyki Górskiej, kol. Edward Soja
– kol. Andrzej Wiśniewski
– kol. Janusz Szczepan
– kol. Bogumiła Gadacz
– kol. Malina Woźny

Wśród Delegatów znaleźli się także członkowie Kół PTTK z Kłodzka, Dusznik i Kudowy oraz Koła Przewodników Sudeckich.

Przyjęto sprawozdanie ustępujacego Zarzadu Oddziału, udzielono absolutorium.

Koło PTTK z Nowej Rudy zostało uhonorowane Dyplomem Uznania przez Zarzad Główny PTTK, wręczajacy dyplom Prezes Oddziału złożył także gratulacje członkom Zarzadu Koła oraz osobom stale wspierajacym działania Koła.

Kolega Franciszek Chachulski otrzymał Odznakę “50 lat w PTTK’, zaś kol. Czesław Dominas Odznakę “25 lat w PTTK”. Obu kolegom gratulujemy wytrwałości w działalności turystycznej!

Delegaci wybrali nowe Władze Oddziału – Zarzad Oddziału, Komisję Rewizyjna i Sad Koleżeński.

Kol. Witold Telus został wybrany Wiceprezesem Zarzadu Oddziału PTTK „Ziemi Kłodzkiej” w Kłodzku. Kol. Czesław Dominas objał funkcję członka Sadu Koleżeńskiego, zaś kol. Andrzej Wiśniewski dołaczył do składu Komisji Rewizyjnej.

Przed wybranymi działaczami trudne 4 lata działalności na niwie turystycznej, zatem życzymy nowo wybranym działaczom wiele sił i pomysłów.