Rekonstrukcja Zarządu Koła

W dniu 18. marca 2019r. na zebraniu Zarządu Koła PTTK im. “Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie nastąpiły ważne zmiany w strukturach Zarządu.

Dotychczasowa Prezes Zarządu, kol. Elżbieta Bisikiewicz złożyła wniosek o przyjęcie rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu Koła.

Wniosek został przyjęty w drodze głosowania, większość członków Zarządu poparła wniosek kol. Elżbiety Bisikiewicz, w związku z czym Zarząd podjął uchwałę nr 1/03/2019 o przyjęciu rezygnacji.

Członkowie Zarządu po burzliwych obradach i wielu głosowaniach przyjęli dalsze zmiany w składzie Zarządu:

Funkcję Prezesa Zarządu Koła, zgodnie ze Statutem Koła i Regulaminem Oddziału PTTK, będzie pełnił Przodownik Turystyki Górskiej, kol. Edward Lada

Funkcję Wiceprezesa Zarządu Koła podejmie Przodownik Turystyki Górskiej, kol. Witold Telus

Funkcję Sekretarza Zarządu Koła będzie pełniła kol. Elżbieta Bisikiewicz

Skarbnikiem Koła pozostaje kol. Beata Szałęga

Członkiem Zarządu pozostaje Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, kol. Czesław Dominas

Po zakończonych głosowaniach Zarząd przyjął Uchwałę nr 2/03/2019 o rekonstrukcji Zarządu, w związku z czym serdecznie dziękujemy wieloletniej i bardzo zasłużonej Prezes Zarządu, kol. Elżbiecie Bisikiewicz za pełną poświęcenia służbę dla Koła, składamy gratulacje kol. Edwardowi Ladzie i życzymy sukcesów w trudnej misji prowadzenia działalności Koła.

Zarząd Koła jednocześnie apeluje do pozostałych członków Koła o rozsądek i współpracę. Przypominamy, że nasze Koło nie jest przedsiębiorstwem turystycznym i nie zajmuje się organizacją imprez komercyjnych. Naszym celem jest promowanie turystyki i krajoznawstwa.

Przypominamy, że Plan Pracy jest dziełem wszystkich zainteresowanych członków Koła, w każdej chwili można zgłosić wniosek o jego uzupełnienie o własny pomysł imprezy. Zarząd Koła zawsze z ogromną radością wita wszelkie formy wsparcia działań Koła, zwłaszcza w formie samodzielnego zorganizowania rajdu lub wycieczki według własnego pomysłu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Zarządu Koła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.